Loading...

Filtry wodne – rozwiązanie dla każdego domu!

Chcesz wzbogacić swój dom? Sięgnij po filtry przepływowe i odkryj nową jakość w swoim domu! Zainteresowany? Dowiedz się więcej.

Filtry wodne – sięgnij po sprawdzone rozwiązanie

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie są filtry pod zlew? W skrócie to najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru.

Oczywiście filtr do wody pod zlew nie jedno ma imię, dlatego rozpoczynając poszukiwania z pewnością, znajdziesz różne rodzaje, które spełnią twoje oczekiwania. Zacznijmy jednak od korzyści, na jakie możesz liczyć, sięgając po filtry przepływowe:
– możesz liczyć na solidną, funkcjonalną i prostą konstrukcję
– filtry wodne zapewniają doskonałą zdolność filtracji
– filtry pod zlew to również duża wydajność filtrowania, nawet do 15 litrów wody kranowej na minutę!

Zanim przejdziemy do wymieniania różnych rodzajów filtrów oraz funkcji, które pełnią, skupmy się na czasie użytkowania, w niektórych przypadkach mogą one się diametralnie różnić. Zacznijmy od filtra z żywicą jonowymienną, który należy wymienić max. po 1 miesiącu użytkowania (to najkrótszy czas użytkowania). Kolejnym jest filtr polipropylenowy, który należy wymienić max. po 3 miesiącach. Ostatnim, o którym wspomnimy w tej części, jest filtr węglowy, który należy wymienić max. 6 miesiącach.

Filtry przepływowe – odkryj możliwości

Czas skupić się na poszczególnych filtrach i wykazać, co do twojego domu (ale i życia) może wnieść wybrany filtr do wody pod zlew. Poznaj 4 rodzaje filtrów i dobierz model do swoich preferencji (oczywiście możesz sięgnąć po kompleksowe rozwiązanie, a mianowicie cały zestaw):
– filtr węglowy (jego główną funkcją jest poprawa smaku, zabarwienia i zapach wody; poprzez usunięcie z niej chloru. Filtr węglowy zawiera wysoce aktywny naturalny węgiel, pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego)
– filtr z żywicą jonowymienną (usuwa jony magnezu i wapnia, tym samy zmiękczając wodę. Nadmierna twardość jest przyczyną powstawania kamienia kotłowego, który niszczy sprzęt AGD. Filtr ten pozwoli ci m.in. wydłużyć żywotność zmywarki, czajnika, ekspresu do kawy, czy pralki)
– filtr polipropylenowy (to filtr do wody pod zlew, który filtruje wodę w sposób mechaniczny, w jaki sposób? Wyłapuje m.in. drobinki piasku. Pamiętaj, gdy filtr jest zanieczyszczony, należy go niezwłocznie wymienić i zapewnić sobie pełną skuteczność)
– filtr azotanowy (doskonały filtr dla właścicieli domków jednorodzinnych z własnym ujęciem wody, ponieważ mogą przedostać się do niej azotany z okolicznych pól, czy nieszczelnych szamb)

Już dziś zmień swój dom i sięgnij po filtry wodne. Znajdziesz je m.in. na stronie sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html. Drobna decyzja, wielki efekt!

Previous post Inwestycje w nieruchomości komercyjne: Biura, centra handlowe i magazyny
Next post Prawidłowa pielęgnacja jamy ustnej to podstawa