Loading...

Dzięki tym wskazówkom projektowanie stron internetowych jest proste

Co powiesz na kilka wskazówek dotyczących projektowania stron internetowych? Jest to coś, z czego prawdopodobnie zawsze będziesz mógł korzystać przez bardzo długi czas.

Jesteś sobie winien poświęcenie kilku minut i przeczytanie tego artykułu, aby uzyskać najlepsze porady dotyczące projektowania stron internetowych, aby się doskonalić.Jeśli projektujesz stronę internetową, dobierz odpowiednią grafikę. Pamiętaj, że obrazy bitmapowe mogą być dość duże i często nie działają zbyt dobrze, podczas gdy obrazy PNG działają dobrze. W przypadku prostych przycisków tekstowych lub grafik, które nie są fotografiami, użyj formatu PNG dla plików o 256 kolorach lub większych. Użyj pliku GIF dla wartości mniejszych niż 256. W przypadku zdjęć użyj obrazów JPEG.Ramki wyszły w latach 90., więc nie polegaj na nich. Ramki były intensywnie używane w pierwszych dniach Internetu, ale były bardzo wadliwe. Na przykład trudno jest przewijać z ramkami. Istnieje wiele lepszych sposobów, które ułatwiają użytkownikom poruszanie się po witrynie.Nie używaj stron powitalnych w swojej witrynie, chyba że wymaga tego prawo, a zwłaszcza nie używaj intro we Flashu. Większość ludzi po prostu chce jak najszybciej dostać się do Twojej zawartości i nie obchodzi ich bezużyteczne strony powitalne. Jeśli masz jakieś zabawne treści, które absolutnie chcesz, aby odwiedzający zobaczyli, zamiast tego zintegruj je ze stroną główną.Nie zmuszaj użytkowników do instalowania dziwnych BHO. Wielu doświadczonych technicznie użytkowników tego nie zrobi. Typowymi przestępcami są nietypowe odtwarzacze wideo, przeglądarki obrazów i platformy do gier interaktywnych. W większości standardowych przypadków istnieje zaufana wtyczka, taka jak Windows Media Player lub nawet Flash), która zrobi to, co chcesz, bez odstraszania użytkowników.Przetestuj swoją witrynę w najpopularniejszych przeglądarkach i platformach, aby upewnić się, że wyświetla się poprawnie. Czasami skrypty działające w jednej przeglądarce mogą nie dawać takich samych wyników w innej przeglądarce. Dzięki tym wskazówkom projektowanie stron internetowych jest proste

Dlatego może być konieczne podjęcie dodatkowych środków, takich jak dodanie funkcji wykrywania przeglądarki, aby zapewnić prawidłowe wyświetlanie witryny w większości warunków.Dowiedz się, jak używać kolorów, aby wpływać na czytelników.

Każdy kolor ma pewne wrażenie, które może wywołać. Na przykład używanie czarnego tła lub obrazów może wywołać uczucie depresji i ciemności. Użycie koloru takiego jak żółty kojarzy się ze szczęściem. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z psychologią kolorów podczas określania schematu kolorów witryny.Jeśli planujesz mieć witrynę komercyjną, powinieneś poważnie rozważyć zakup własnego hostingu. Większość darmowych witryn hosta zmusza Cię do wyświetlania reklam, co jest sprzeczne z intuicją, jeśli próbujesz również coś sprzedać. Kup własny hosting, aby uniknąć kłopotów z reklamą, aby móc wybierać własne reklamy.Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była większa, musisz ją zaprojektować w sposób ułatwiający aktualizowanie treści. Jeśli Twoja witryna może być łatwo aktualizowana, pomaga to w szybkim dodawaniu nowych i istotnych informacji. Witryna, która jest stale aktualizowana, sprawi, że Twoi goście będą wracać po więcej.Świetne metatagi mogą przyciągnąć odwiedzających do Twojej witryny. Wysokiej jakości metatagi pozwolą wyszukiwarkom wiedzieć, o czym jest Twoja witryna. Dobrze napisane metatagi przyciągną większość odwiedzających Twoją witrynę.Podsumowując, wiedziałeś, że dobrym pomysłem będzie odświeżenie się od kilku wskazówek dotyczących projektowania stron internetowych lub rozpoczęcie od zdobycia dobrej podstawowej wiedzy na ten temat. Dostępnych jest sporo informacji i najlepiej byłoby, gdybyś uznał ten artykuł zarówno za interesujący, jak i przydatny dla Twojej witryny.

Next post Najważniejsze wskazówki, jak wygrać walkę z alergiami