Loading...

Najważniejsze sugestie, które pomogą Ci rzucić palenie już dziś!

Czy chcesz rzucić palenie? Czy rzucenie palenia wymknęło Ci się już raz, a może nawet kilka razy? Nie musisz tracić nadziei, że osiągniesz swój cel, jakim jest rzucenie palenia.

Być może będziesz musiał po prostu podejść do swoich wysiłków w nowy, świeży sposób.Wypróbuj poniższe porady dotyczące następnej próby rzucenia palenia.Jeśli próbujesz rzucić palenie, rzucenie „zimnego indyka” to zły pomysł. Rzucenie bez wsparcia dla odstawienia nikotyny to ciężka walka. Ponieważ nikotyna uzależnia, przy rzucaniu palenia bardzo łatwo jest powrócić do nałogu bez jakiejś formy wsparcia. Najlepiej jest zastosować lek na rzucenie palenia lub jakiś rodzaj terapii, gdy jesteś gotowy do rzucenia palenia.Jeśli możesz sobie na to pozwolić, wypróbuj nowe e-papierosy. Litera „e” oznacza elektronikę i są to w zasadzie papierosy wolne od nikotyny, które dokładnie odtwarzają proces faktycznego robienia sobie przerwy na papierosa. Te „papierosy” faktycznie wydzielają mgiełkę, którą wdychasz, ale bez szkodliwych skutków ubocznych nikotyny.Bądź świadomy rutynowych czynności, które wywołują chęć zapalenia papierosa. Dla niektórych to pierwsza poranna filiżanka kawy. Dla innych może to być koniec posiłku lub spotkanie z palącymi przyjaciółmi. Niezależnie od tego, jaki może być twój wyzwalacz, jest to czas, w którym musisz przypomnieć sobie, że rzucasz, ponieważ zależy ci na sobie na tyle, że chcesz.Zmiana marki papierosów może być pomocna, gdy rozważasz rzucenie palenia. Idź z papierosem, który nie smakuje zbyt dobrze. Pomoże Ci to uniknąć nadmiernego palenia, poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie. Może się okazać, że sprawia to, że papierosy są niesmaczne i pomagają w rzucaniu palenia.Dołącz do grupy wsparcia, która pomoże Ci w dążeniu do rzucenia palenia. Grupa wsparcia może współczuć Ci z powodu trudności związanych z rzuceniem palenia i podzielić się mechanizmami radzenia sobie. Najważniejsze sugestie, które pomogą Ci rzucić palenie już dziś!

Lider grupy może również być w stanie nauczyć cię technik modyfikacji zachowania lub innych strategii, które mogą okazać się pomocne.Ruszaj.

Aktywność fizyczna doskonale nadaje się do zmniejszania głodu nikotynowego i może złagodzić niektóre objawy odstawienia. Kiedy masz ochotę na papierosa, zamiast tego idź pobiegać. Pomocne mogą być nawet łagodne ćwiczenia, takie jak wyrywanie chwastów w ogrodzie lub spokojny spacer. Co więcej, dodatkowa aktywność spali dodatkowe kalorie i pomoże zapobiec przybieraniu na wadze, gdy rzucisz palenie.Powinieneś upewnić się, że masz odpowiedni system nagród za tak trudne zadanie. Będziesz chciał wynagrodzić sobie przynajmniej pierwsze trzy dni rzucenia palenia i pierwsze dwa tygodnie. Następnie comiesięczne kamienie milowe są warte świętowania, dopóki nie osiągniesz rocznego znaku. Możesz również wybrać nagrodę na podstawie czasu, który upłynął, dzięki czemu sukces jest o wiele słodszy.Unikaj noszenia przy sobie papierosów. To sprawia, że ​​trudniej się do nich dostać i dzięki temu będziesz mógł ograniczyć palenie. Kiedy dostaniesz się do nich niedogodnością, nie będziesz ich palić tak często. To ostatecznie pomoże ci rzucić palenie na dobre.Jeśli strach przed przybraniem na wadze jest jedyną rzeczą, która powstrzymuje Cię przed rzuceniem palenia, powinieneś wiedzieć, że przybieranie na wadze nie jest nieuniknione. Wielu byłych palaczy nigdy nie przybiera na wadze po rzuceniu palenia. To powiedziawszy, przybranie kilku kilogramów jest nadal o wiele zdrowsze niż dalsze palenie. Przy odrobinie ćwiczeń i świadomego podjadania ten strach nie powinien odgrywać żadnej roli w powstrzymywaniu Cię przed rzuceniem palenia.Jak widzisz, rzucenie palenia jest na wyciągnięcie ręki. Możesz nauczyć się przezwyciężać uzależnienie dzięki wiedzy, której potrzebujesz, aby pokonać swoje pragnienia. Będziesz bardziej pewną siebie osobą bez fizjologicznego uzależnienia na swój sposób, więc rozważ te wskazówki i ustal datę rzucenia palenia już dziś!

Previous post Historie sukcesu — najlepsze pomysły na biznes w domu na XXI wiek
Next post Kiedy potrzebujesz świetnego masażu, wypróbuj poniższe porady