Loading...

Colostrum Active — suplement na bazie siary bydlęcej

Colostrum to łacińska nazwa pierwszego mleka produkowanego przez gruczoły mlekowe w okresie ciąży ssaków i tuż po narodzinach dziecka. W Polsce znane jest także pod nazwą siary lub młodziwa, choć coraz więcej osób nazywa tę substancję eliksirem zdrowia i świetnego samopoczucia. Właściwie nie sposób dziwić się takim opiniom, biorąc pod uwagę skład tej niepozornej substancji.

Co znajduje się w Colostrum?

Colostrum to skondensowana mieszanina niemal wszystkich niezbędnych człowiekowi związków, począwszy od aminokwasów i białek, a skończywszy na solach mineralnych i witaminach. Ich przytłaczająca ilość robi niemałe wrażenie. W colostrum znajduje się nieco ponad 250 aktywnych związków, które mają ogromny wpływ na poprawny rozwój oraz poprawne funkcjonowanie całego organizmu. Do najważniejszych należy zaliczyć witaminy z grupy B oraz witaminy A, E i C. Wśród minerałów znajdują się natomiast fosfor, potas, mangan, cynk, magnez oraz miedź. Nie należy również zapominać o białkach i aminokwasach, które są przecież składnikiem budulcowym białek. Mają również wielkie znaczenie dla całego układu mięśniowego.

Dlaczego warto sięgnąć po Colostrum Active?

Colostrum Active powstaje na bazie bydlęcego młodziwa, które jest o wiele razy mocniejsze, niż młodziwo ludzkie. W praktyce oznacza to tyle, że mamy w tym wypadku do czynienia ze znacznie silniejszą i tym samym skuteczniejszą mieszanką składników odżywczych, którą można porównać do zdrowotnego zastrzyku, pełnego najwspanialszych wartości. Colostrum Active to wyjątkowo dobry sposób na uporanie się ze słabą odpornością i jeszcze słabszą koncentracją. Skutecznie wzmacnia układ immunologiczny i usprawnia przewodzenie nerwowe. Doskonale wpływa na układ mięśniowy i układ nerwowy. Neutralizuje skutki permanentnego stresu i jednocześnie pomaga osobom narażonym na sytuacje stresogenne lepiej sobie radzić w niesprzyjających warunkach. Dowiedziono, że jest fantastycznym sprzymierzeńcem osób walczącym ze stanami depresyjnymi i samą depresją. Niweluje stany lękowe i korzystnie wpływa na całe samopoczucie. Pełna kuracja pozwala znacząco wzmocnić organizm niemal na wszystkich płaszczyznach, zapobiegając jednocześnie pojawianiu się różnych chorób i dolegliwości. Warto dodać, że colostrum wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Stanowi świetne wsparcie dla osób, które walczą z różnego rodzaju zakażeniami, w tym również tymi wywołanymi salmonellą czy gronkowcem. Suplement możecie zakupić na stronie colostrumactive.pl – zachęcamy do wypróbowania.

Previous post Etapy odzyskiwania należności
Next post Jakie właściwości zdrowotne ma olej kokosowy?