Loading...

Czy kraj produkcji ma znaczenie w jakości suplementów?

Dzięki wielu kampaniom prozdrowotnym prowadzonych w mediach współcześni konsumenci stają się coraz bardziej świadomi zalet, jakie wynikają ze zdrowego odżywiania. Jednak faktem jest, że dzisiejszych czasach skompletowanie diety zawierającej wszystkie potrzebne naszemu organizmowi składniki nie jest łatwe. Często nie mamy po prostu czasu na to, by z uwagą konstruować każdy posiłek, a specjalne cateringi, które mogłyby zwolnić nas z tego obowiązku, często przekraczają możliwości naszego budżetu. W związku z tym lekarze podkreślają znaczenie przemyślanego wspierania diety poprzez zażywanie różnego rodzaju suplementów. Choć wiele osób jest do suplementacji nastawionych sceptycznie, faktem jest, że pozwala ona na uzupełnienie wielu groźnych niedoborów, jakie powstają na skutek niekompletnej w witaminy i minerały diety. Jeśli już decydujemy się na suplementację, chcemy by była możliwie jak najlepszej jakości.

Jakie kraje przodują w produkcji suplementów?

Można by pomyśleć, że nie ma żadnego znaczenia, jaki jest kraj produkcji suplementów. Jest to jednak mylny trop. Zwłaszcza w przypadku suplementów naturalnych, dużo zależy od tego, skąd pozyskiwane są składniki do ich produkcji. Zdecydowana większość specjalistów wyraża się pozytywnie o suplementach produkowanych w krajach skandynawskich, takich jak Szwecja, Dania i Norwegia. Mają one przewagę nie tylko na rynku suplementów. Od wielu lat kraje te przodują we wszystkich rankingach jeśli chodzi o szczęście i zdrowie mieszkających w nich ludzi. Północ wydaje się być najlepszym miejscem do życia. Jedną z interpretacji doszukującej się przyczyny tego stanu rzeczy jest wysokiej jakości pożywienie w tamtych rejonach. W krajach tych produkuje się najwięcej wysokiej jakości ryb, będących źródłem wielu prozdrowotnych składników.

Suplementy norweskie – najlepsze na rynku?

Bogactwo wysokiej jakości ryb przekłada się na wysoką jakość suplementów produkowanych w Norwegii. Na uwagę zasługują szczególnie suplementy, w których użyto produktów zrobionych z łososia, ryby niezwykle bogatej nie tylko w zdrowe białka i tłuszcze, ale także kwasy omega-3 i takie składniki jak cynk, fosfor, magnez i niezwykle potrzebne w naszej diecie witaminy z grupy B. Ten niezwykle bogaty skład przekłada się na to, że olej z łososia ma wiele korzyści zdrowotnych. Jego spożywanie jest ważne z perspektywy utrzymania zdrowia układu krążenia, zachowania odpowiedniego poziomu ciśnienia krwi. Nie bez wpływu jest także na naszą odporność. W obecnych czasach troska o silny układ immunologiczny jest na wagę złota. O odpowiednią ilość łososia w diecie powinny zadbać także kobiety w ciąży. Składniki w nim zawarte wspierają prawidłowy rozwój płodu.

 

Norwegia jest największym eksporterem łososia na świecie. Można wręcz powiedzieć, że specjalizuje się w produkcji i dystrybucji tej ryby. Nic dziwnego więc, że jest częstym składnikiem produkowanych tam suplementów. Starannie dobrany skład przekłada się na wysoką jakość, która przejawia się dużą skutecznością stosowania już po krótkim czasie.

Gdzie je dostać w Polsce – Natural Pharmaceuticals nadzieją

Czy zdobycie norweskich suplementów oznacza konieczność zamawiania ich prosto z Norwegii? Taka wizja może zniechęcić wiele osób. Zamawianie czegoś z tak daleka wiąże się bowiem z długim czasem oczekiwania. Zwiększa także prawdopodobieństwo, że nasza przesyłka się zgubi. Na szczęście na polskim rynku są firmy, które zajmują się sprzedażą suplementów pochodzenia norweskiego. Dzięki nim możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z przyjmowania suplementów najwyższej jakości bez konieczności zamawiania ich z odległości setek kilometrów. Największym zaufaniem wśród klientów cieszy się firma Natural Pharmaceuticals. Specjalizują się w dystrybucji suplementów diety właśnie z Norwegii, a ich działalność rozwija się obecnie w ośmiu krajach. W każdym z nich ułatwiają dbanie o zdrowie ich mieszkańcom. Warto także wspomnieć, że ich działalność miała swoje początki w Polsce, co przekłada się na zajmowanie przez firmę ugruntowanej pozycji na naszym rynku.

Previous post Nauka o filmie a analiza dzieł kinematograficznych: Jak odkrywać głębsze znaczenia w filmach
Next post Doskonały i niezawodny sterownik ledowy