Loading...

Ulepsz swój marketing mobilny dzięki tym wspaniałym pomysłom

W dzisiejszych czasach wiele osób interesuje się marketingiem mobilnym.

Mając to na uwadze, jest to dziedzina, która każdego dnia staje się coraz bardziej konkurencyjna. Jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję z marketingiem mobilnym, będziesz chciał wypełnić swój umysł jak największą wiedzą na ten temat, wiedzą taką jak ta w tym artykule.Spersonalizuj swoje wiadomości. Użyj imienia i nazwiska subskrybenta i upewnij się, że platforma, z której korzystasz, może umieścić w wiadomości informacje wprowadzone przez tę osobę. Posiadanie spersonalizowanych wiadomości pomaga poprawić relacje z klientami. Masz tylko 160 znaków i zawiera imię osoby, bez względu na długość. Postaraj się, aby wiadomości były krótkie, gdy je personalizujesz.Zainwestuj trochę czasu i wysiłku, aby Twoja technika marketingu mobilnego była osobista i możliwa do dostosowania. Jeśli tworzysz aplikację, uczyń ją wyjątkową i prostą w użyciu oraz rozważ udostępnienie klientom odpowiednich opcji dostosowywania. Jeśli nie tworzysz w pełni rozwiniętej aplikacji, przynajmniej spraw, aby Twoja komunikacja mobilna była wciągająca i przyjemna.Marketingowcy mobilni powinni pamiętać o tym, jak ważne jest pomaganie obecnym klientom w dzieleniu się swoim statusem subskrybenta z przyjaciółmi i znajomymi. Zachęcaj klientów do przekazywania ofert tekstowych innym, a od razu będziesz mieć możliwość rozszerzenia swojego zasięgu poza bazę klientów, którą już posiadałeś.Zapytaj klientów o ich numery telefonów komórkowych. Najłatwiej to zrobić z obecnymi subskrybentami poczty e-mail. Gdy wypełnią formularz subskrypcji, możesz poprosić ich o dodanie swoich numerów telefonów w przypadku jakichkolwiek alertów lub specjalnych ofert. To szybki sposób na pozyskanie nowych klientów dla marketingu mobilnego.Utrzymaj swój program. Ulepsz swój marketing mobilny dzięki tym wspaniałym pomysłom

Nie ma nic bardziej rozczarowującego dla klienta niż zapisanie się do mobilnej kampanii marketingowej i nigdy nie usłyszenie od firmy.

Poświęć trochę czasu na wysłanie klientom wiadomości przynajmniej raz w tygodniu, nawet jeśli jest to po prostu coś prostego, na przykład powiedzenie im, że cieszysz się, że masz ich na pokładzie.Spraw, aby Twoje mobilne kampanie marketingowe były interaktywne. Przyciągnij klientów i zaoferuj im możliwość interakcji z systemem lub między sobą. Angażując użytkowników mobilnych, wzmocnisz bazę klientów, a także określisz przyszłe zapotrzebowanie na więcej, ponieważ każdy klient będzie chętniej polecał Twoją usługę.Twoje wiadomości tekstowe, posty w serwisach społecznościowych i e-maile powinny być krótkie i zwięzłe. Jeśli wiadomość jest zbyt długa, ludzie zwykle ją odrzucają. Komunikat powinien być krótki, pilny i zawierać wezwanie do działania. Nie powinna to być reklama na ćwierć strony, ale krótka wiadomość mająca na celu poinformowanie konsumentów o zniżkach lub promocjach.Z czystej etykiety powstrzymaj się od wysyłania wiadomości do klientów w niedziele lub późno w nocy. I chociaż strefy czasowe są różne, upewnij się, że nigdy nie wysyłasz wiadomości, gdy jest noc w twoim lesie. Poczekaj do południa, aby być bezpiecznym i zawsze unikaj niedziel i sobót, jeśli możesz.Jeśli masz ludzi pracujących dla Ciebie, koniecznie wyjaśnij im, jak i jak nie podchodzić do mediów społecznościowych. Twoja obecność mobilna jest tutaj bardzo ważna, a ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest ktoś, kto słabo reprezentuje Twoją firmę, decydując się na spamowanie witryn społecznościowych lub przedstawianie Twojej firmy w złym świetle.Teraz, gdy masz lepsze pojęcie o tym, co musisz zrobić, aby odnieść sukces, jeśli chodzi o marketing mobilny, powinieneś zacząć tworzyć strategie. Zastosuj wszystko, co wiesz i zobacz wyniki, a jeśli coś nie wyjdzie, będziesz chciał coś zmienić, dopóki nie zrobią tego. Kiedy to zrobisz, sukces powinien nadejść, zanim się zorientujesz.

Previous post Jeśli chcesz złowić więcej ryb, wypróbuj tę radę!
Next post Gdzie spędzać wakacje, czyli w kraju czy zagranicą?