Loading...

Czy warto wybrać jasne płytki podłogowe?

Białe podłogi w aranżacji wnętrz cieszą się coraz większą popularnością.

Są eleganckie, piękne i świeże oraz tworzą przytulną i spokojną atmosferę. Różnorodność odcieni płytek podłogowych w jasnej kolorystyce pozwala na realizację najbardziej odważnych i nietypowych rozwiązań projektowych. Możesz wybrać jeden odcień lub połączyć różne, a zobaczysz, jak zmieni się wnętrze i atmosfera twojego domu. Biel doskonale łączy się ze wszystkimi przedstawicielami koła barw oraz odcieniami szarości i czerni.

Czy warto wybrać jasne płytki podłogowe?

Oryginalne płytki Egen Nordik o wyglądzie parkietu w jodełkę

Biała podłoga doskonale uzupełnia wnętrza w dowolnych odcieniach. Ożywia delikatne kolory i neutralizuje zdecydowane tony. Podłogi w jasnych kolorach można stosować w każdym pomieszczeniu w domu, ciekawie będą się prezentowały zarówno w łazience, jak i w salonie. Takie płytki podłogowe nie tylko dodają element estetyki do podłogi, ale także pozwalają wyróżnić się elementom wystroju wnętrz, takim jak meble i dekoracje. Jeśli chcesz nadać swojemu domowi nowoczesny i ciekawy wygląd, możesz wybrać białe lub szare płytki podłogowe z efektem jodełki, wyglądające jak parkiet.

Jasny kolor podłogi odbija światło i jest to idealny wybór do małych pomieszczeń oraz do aranżacji wnętrz, w których dostęp do naturalnego światła jest ograniczony. Kolejną zaletą jest to, że biały kolor płytek daje poczucie lekkości i czystości, co świetnie sprawdzi się również w łazience. Biały kolor jest neutralny i można go łączyć z dowolnym innym kolorem, co pozwala na wiele możliwości aranżacji wnętrza. Korzystanie z różnych tekstur i materiałów sprawi, że jasne podłogi pasują do niemal każdego stylu wnętrz.

Jeśli szukasz oryginalnych płytek gresowych na podłogi, zwróć uwagę na kolekcję Egen Nordik na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/NORDIK/7595. Są to płytki imitujące drewno w kolorze szarym lub białym, wyglądają jak parkiet układany w jodełkę. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, skandynawskim. Gres można również zastosować na zewnątrz, zatem takimi płytkami można wyłożyć taras czy patio.

Previous post Co trzeba zrobić, aby firma transportowa zaczęła istnieć?
Next post Świetny sklep z kobiecą odzieżą